Skip to content

BEKIJK

Exposities Nieuws Alle kunstenaars ART=SHOP Spacemakers Stipendium Window of Opportunity LICHT!

ALGEMEEN

VOLG ONS

BEZOEK ONS

Turfpoortstraat 36a
1411 EG Naarden-Vesting

OPENINGSTIJDEN

Vr t/m Zo: 11-17.00 uur

CONTACT

Expositie 30

Chaos

Van: zaterdag 11 maart 2017
t/m: zondag 7 mei 2017.
Is het chaos of is dat wat wij in eerste oogopslag zien? De werken van de vier kunstenaars lijken ongrijpbare voorstellingen en hebben iets willekeurigs. Toch is er een spel tussen vorm, kleur en ruimte en is er een balans te voelen tussen orde en chaos. Van 12 maart tot en met 7 mei te zien en ervaren bij Galerie Pouloeuff.

Periode

De expositie was te zien van 11 maart tot en met 7 mei 2017 in Galerie Pouloeuff in Naarden-Vesting. Tevens werd de “Pouloeuff Publieks Award” februari 2017 uitgereikt.

Bekijk de uitnodiging

Deelnemende kunstenaars

Anja Radakovic

Het werk van Anja Radakovic bestaat uit kleine beeldjes die een giethars replica zijn van gevonden metalen ‘afval’ vormpjes

Thomas Sadée

In de schilderijen van Thomas Sadée (1990) staat zinloosheid centraal. De beelden die hij gebruikt in zijn werk zijn niet onschuldig en morele waarden spelen hierin geen rol. Beelden worden los gekoppeld van hun taboe en hun karakter wordt centraal gesteld.

Kevin Bauer

Kevin Bauer zoekt in zijn werk naar een beeld dat qua vorm, materiaal en kleur balanceert op de grens tussen orde en chaos. De spanning tussen die twee uitersten versterkt de autonomie van het sculptuur.

Emma Smids

Emma Smids laat fotografische dubbeldrukken zien en etsen. Tweedimensionale werken zonder definitieve zichtlijnen. Uitsneden van ongrijpbare voorstellingen met zwarte, witte en grijze lijnen en vlakken.

Back To Top